بهترین کاردرمانی و گفتار درمانی محله گیشا - کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی افق گیشا

بهترین کاردرمانی و گفتار درمانی محله گیشا

بهترین کاردرمانی و گفتار درمانی محله گیشا

گیشا

در ابتدا به معرفی محله گیشا میپردازیم . گیشا یکی از مناطق قدیمی شهر تهران است میباشد . که در غرب تهران واقع شده است .  نام دیگر این منطقه کوی نصر است .

گیشا از سمت شرقی به اتوبان چمران و از شمال اتوبان حکیم و جنوب خیابان جلالا ال احمد و غرب بزرگراه شیخ فضل الله دسترسی دارد .بوستان بزرگ گفتکو در این منطقه واقع شده است و محل مناسبی جهت گذراندن اوقات فراغت میباشد . پاساژ نصر نیز در این منطقه واقع است که میتوان جهت خرید موارد متفاوت از جمله لباس کیف و کفش عطر و ساعت به ان مراجعه کرد و در طبقه زیرین این پاساژ میتوان از فست فودها لذت برد .

بهترین مرکز کاردرمانی توانبخش و گفتاردرمانی

بهترین مرکز کاردرمانی توانبخش و گفتاردرمانی این منطقه مرکز کاردمانی افق گیشا می باشد . این مرکز در خیابان بلوچستان گیشا واقع شده است .

https://www.ofoghclinic.ir/

راه های دسترسی به گیشا یکی از سوالات مهم مراجعه کنندگان مرکز افق گیشا می باشد که بهترین و اسان ترین راه به گیشا خیابان جلال ال احمد می باشد .

مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی افق دارای بخش های مختلف و متعددی از جمله:

کاردرمانی ذهنی آموزشی  اتاق تاریک  کاردرمانی جسمی حرکتی  کاردرمانی درکی حرکتی  بازی درمانی  گفتاردرمانی و ماساژ تخصصی می باشد.

روش های متعدد و مختلفی برای انجام خدمات کاردرمانی با توجه به بیماری های افراد وجود دارد . که هر فرد در ابتدا باید ارزیابی شود . و در جلسه ارزیابی یک برنامه برای درمان طراحی میشود و تعداد جلسات و روند درمان مشخص میشود .https://www.aparat.com/OFOGH_MARZDARAN/%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%86%DB%8C%DA%A9%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%20%D8%A7%D9%81%D9%82%20%D9%85%D8%B1%D8%B2%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86

در کیلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی افق گیشا این ارزیابی توسط متخصصین کاردرمانی انجام میشود و به کاردرمانگر کمک میکند تا بتواند با بهترین برنامه به روند درمان بیمار کمک کند .

بخش کاردرمانی کودکان :

در بخش کاردرمانی کودکان  در ابتدا بیمار ارزیابی مشود و تمرینات ویژه کاردرمانی کودکان با استفاده از وسایل مخصوص و روش های متعدد شروع میشود .

از جمله مراجعین مرکز کاردرمانی توانبخشی و گفتار درمانی افق گیشا میتوان به کودکان فلج مغزی تاخیر رشد حرکتی کودکان اتیسم و کودکانی که روی پنجه راه میروند اشاره کرد .

در مرکز کاردرمانی افق گیشا بخش ماساژتخصصی فعال بوده که به کودکانی که نیازمند خدمات این بخش هستند ارایه خدمات داشته باشند .

بخش کاردرمانی بزرگسالان :

حیطه فعالیت کاردرمانی ویژه بزرگسالان به دو بخش جسم و روان تقسیم می شود :

اختلالات جسمی مثل بیماری های سکته مغزی  ام اس  پارکینسون  ضربه مغزی  ضایعات نخاعی و … می باشد

اختلالات روان مانند اسکیزوفرنی  اضطراب  افسردگی  دوقطبی  بیماری های شخصیتی و … می باشد .

که مرکز کاردرمانی و توانبخشی افق خدمات ویژه ای در این زمینه به بیماران ارایه میدهد .

مدیر سایت

مدیر سایت

...

ارسال دیدگاه